BitDefender Total Security 2013 Build 16.25.0.1710 ( PL ) ( 32 & 64 Bit ) + Aktywator polska wersja
BitDefender Total Security 2013 Build 16.25.0.1710 ( PL ) ( 32 & 64 Bit ) + Aktywator polska wersja
  administrator pisze:  Systemy operacyjne : Windows XP / Vista / 7 / 8

  BitDefender Total Security 2013 to zintegrowane rozwiązanie służące do ochrony komputera przed wirusami, trojanami, backdoorami, złośliwym oprogramowaniem typu spyware, adware oraz atakami phisherów.

  Zmiany w wydaniu 2011 dotyczą przede wszystkim rozwinięcia opcji związanych między innymi z wykonywaniem kopii zapasowych w trybie online. Możliwe jest teraz tworzenie kopii danych selektywnych w wielu różnych trybach. Dodano ponadto wsparcie dla opcji szyfrowania rozmów za pośrednictwem komunikatorów Yahoo! Messenger i MSN Messenger oraz zwiększono ochronę magazynów plików Vault, utworzonych w środowisku Autodesk, poprzez zabezpieczanie miejsca przechowywania danych, np. przy użyciu techniki szyfrowania. Ponadto ulepszono tryb Gamer, pracę na komputerach przenośnych oraz wsparcie dla IDS i IPv6. Zauważalny jest również skok wydajnościowy, spowodowany niższym wykorzystaniem zasobów systemowych.

  Wersja 2013 oferuje się m.in. usługa Safebox, służąca do automatycznego przeprowadzania kopii zapasowych ważnych danych i przenoszenia jej do tzw. „chmury”, na serwery BitDefendera. Zadebiutował również moduł do ochrony danych w sieciach społecznościowych oraz tryb Autopilota, po włączeniu którego BitDefender nie wyświetla żadnych komunikatów i pytań, automatycznie dobierając konfigurację i reagując adekwatnie do zaistniałej sytuacji.

  Waga Pliku: 514MB

  pobierz za darmo/free download


Catshare.net & Rapidu.net


HASŁO
Brak hasła


  PRZEJDŹ NA FORUM