Paragon Partition Manager 12. 2014 polska wersja
Paragon Partition Manager 12. 2014 polska wersja
  administrator pisze:  Paragon Partition Manager 2014 to bezpłatny program służący do zarządzania partycjami dysku twardego. Za jego pomocą możemy wykonywać podstawowe czynności związane z nośnikami danych, czyli tworzyć, formatować i usuwać partycje, a także zmieniać rozmiar istniejącej już partycji na dysku twardym.
  Oprogramowanie paragonu składa się z dwóch różnych interfejsów graficznych. Pierwszy z nich Express Mode, wyglądem przypomina kafelki z systemu Windows 8 (Modern UI) i zawiera dostęp do najważniejszych funkcji programu. Warto z niego korzystać jeśli nie mamy zbyt wiele wolnego czasu, a musimy dokonać pewnych zmian/modyfikacji na dysku twardym. Natomiast drugi interfejs graficzny jest bardziej złożony i rozbudowany, przeznaczony dla użytkowników, którzy zamierzają wykonywać bardziej złożone czynności na partycjach dysku twardego.
  Korzystając z programu możemy zarządzać partycjami HFS+ (tworzyć, przenosić i usuwać partycje dla systemu Mac OS X), a także konwertować systemy plików NTFS na HFS (lub odwrotnie). Oprócz tego aplikacja oferuje zaawansowany podgląd na wszystkie utworzone partycje wraz z możliwością odczytywania najważniejszych parametrów technicznych dysku twardego.
  Paragon Partition Manager 2014 dostępny jest za darmo, ale posiada liczne ograniczenia. Niektóre funkcje programu są nieaktywne i działają jedynie po wykupieniu płatnej licencji. Paragon Partition Manager 2014 obsługuje dyski twarde o różnych pojemnościach. Bez problemów radzi sobie z odczytywaniem i zarządzeniem dysku o większej pojemności niż 2TB+. Ponadto wspiera wszystkie najpopularniejsze systemu plików – FAT16, FAT32, HFS+ i NTFS (v1.2, v3.0 i v3.1).
  W wersji 2014 dodano wsparcie dla systemu Windows 8.1, a także możliwość konwersji systemu plików NTFS na HFS (lub odwrotnie) bez potrzeby formatowania. Oprócz tego dodano wsparcie dla konfiguracji GPT/uEFI.

  pobierz za darmo/free download


Catshare.net & Rapidu.net


HASŁO
Brak hasła


  PRZEJDŹ NA FORUM