avast! Free Antivirus 2014 9.0.2013.292
avast! Free Antivirus 2014 9.0.2013.292
  administrator pisze:  avast! Free Antivirus 2014 9.0.2013.292
  Antywirus kompatybilny jest z Microsoft Windows XP/Vista/7/8 i 8.1 (32/64 bit)

  Opis avast! Free Antivirus:
  avast! Free Antivirus jest idealny dla ludzi którzy wysyłają e-maile oraz surfują po różnych stronach internetowych. avast! jest pakietem aplikacji które mają na celu ochronę Twojego komputera przed wirusami oraz innym złośliwym oprogramowaniem. Jeżeli używasz go poprawnie razem z innymi programami, np. z narzędziami do tworzenia kopii zapasowych, jego obecność zmniejszy do minimum ryzyko ataku na Twój komputer czy też zarażenia go wirusem. W rezultacie Twoje cenne dane będą zawsze skutecznie chronione.

  Bazując na uznanym silniku avast! engine, avast! antivirus zawiera wszystkie cechy których byś oczekiwał od nowoczesnego i skutecznego programu antywirusowego. Program używa technologii anty-spyware certyfikowanej przez West Coast Labs’ Checkmark. Aplikacja posiada kilka osłon które w czasie rzeczywistym monitorują listy elektroniczne oraz połączenia z Internetem, osłony te sprawdzają także każdy otwierany czy też zamykany plik na Twoim komputerze.
  avast! free antivirus posiada teraz nowy, ulepszony interfejs użytkownika, dzięki temu skanowanie, czy wykonywanie innych czynności, stało się jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne.

  pobierz za darmo/free download


Catshare.net & Rapidu.net


HASŁO
brak hasla


  PRZEJDŹ NA FORUM