Warez downloadNOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » REGULAMIN » REGULAMIN FORUM

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Regulamin forum

  
administrator
08.03.2014 20:50:09
poziom najwyższy i najjaśniejszy :-)Grupa: Administrator 

Posty: 7681 #1772290
Od: 2014-3-8


Ilość edycji wpisu: 1
Obrazek

Witaj na forum upload.iq24.pl, zapraszamy do zapoznania się z zasadami:

1. Forum przeznaczone jest do pobierania kopii plików, które pobierający powinien posiadać na swoim komputerze.

2. Administrator forum nie odpowiada za treści umieszczane przez użytkowników.

3. Zakaz pisania w działach do tego nie przeznaczonych. Nie stosowanie się do tego punktu jest równoznaczne z otrzymaniem bana. Użytkownik ma prawo pisać we wszystkich działach.

4. Rejestracja na forum jest równoznaczna z akceptacją regulaminu.

5. Pisanie na forum : Za słowa obraźliwe i powszechnie uznawane za przekleństwa grozi wykluczenie z forum. Personalne wycieczki wyrażane w stosunku do innych użytkowników będą kończyły się zablokowaniem konta.

6. Przed założeniem nowego wątku sprawdź czy podobny nie został już stworzony.

7. Kopiowanie i udostępnianie zdjęć , linków i treści postów zawartych w naszym forum bez zgody autora zabronione

8. Tytuły nowych wątków powinny być formułowane w precyzyjny i zrozumiały sposób. Staraj się w tytule zawrzeć wyrazy, które najlepiej oddadzą temat wypowiedzi i w późniejszym czasie ułatwią odszukanie wątku.

9. upload.iq24.pl jest portalem informacyjnym, korzystający z linków do plików robią to na wlasną odpowiedzialność .

10. Zakaz zakładania więcej niż jednego konta.

11. Regulamin może ulegać zmianie w trakcie działania forum.

12. Każdy dział posiada własny regulamin którego należy przestrzegać. Nieprzestrzeganie oznacza usunięcie z forum.

13. Na początku działania forum dodawane będą tylko i wyłącznie filmy. Po rozwinięciu zostaną dokonane zmiany czyli dodane zostaną gry, programy itd.

14. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z ekipą upload.iq24.pl


_______________________________________________________________________________________________________


Na tej stronie nie są umieszczone żadne pliki, a jedynie informacje na ich temat (opis, długość, kodek, typ, rodzaj kompresji, adresy serwisów tj. chomikuj, rapidgator, czy hellshare, suma kontrolna pliku itp.)
Pamiętaj, że pliki objęte prawem autorskim wolno zgrywać z sieci jedynie, jeżeli posiada się w domu ich oryginalną wersję, a ściągniętą kopię będzie się traktować jako zapasową.

Wszystkie informacje o plikach zostały zamieszczone jedynie w celach promocyjnych. Pamiętaj, że pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie ich w celach komercyjnych nie jest zgodne z prawem. Autor nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie informacji znajdujących się na tej stronie.

Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakąś organizacją rządową do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą tę funkcję lub jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz ściągać żadnych plików z tej strony. Jeśli pobierzesz jakiś plik złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995) co będzie znaczyło, że nie możesz rościć praw do ukarania firm (serwerów), na których przetrzymywane są pliki. Nie możesz także sądownie oskarżać żadnej osoby związanej z tą stroną, włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich, którzy tę stronę internetową odwiedzają. Wszystkie pliki MP3, OGG, aplikacje oraz pliki filmowe, zdjęcia znajdujące się na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki , które mają was zachęcić do zakupienia całego albumu, gry lub filmu. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.

  
Electra25.06.2019 06:32:41
poziom 5

oczka

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » REGULAMIN » REGULAMIN FORUM

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!

randki | własny sklep internetowy | promocje | CyberCiekawostki | darmowe forum | sklepy
opinie, testy, oceny | katalog stron | toplsta